اخبار

1395/03/12

دلسا حامی برنامه آموزش آشپزی
دومین دوره حرفه ای Chef Academy  توسط شرکت GAM International ایتالیا وارد کننده تجهیزات صنعتی رستوران ها جهت آموزش و ایجاد آشنایی با فرهنگ و منوی غذاهای ایتالیایی به صاحبان و سرآشپزهای رستوران های فرنگی و ایرانی و کافی شاپ ها برگزار شد که شرکت صنایع غذایی دلسا به عنوان حامی مالی این دوره می باشد.

 

1395/03/12

 اولین نمایشگاه بین المللی نیشابور
حضور شرکت صنایع غذایی دلسا در اولین نمایشگاه صنعت و صنایع غذایی همراه با برترین های صنعت کشور در نمایشگاه بین المللی نیشابور.همزمان با افتتاحیه نمایشگاه بین المللی خیام نیشابور اولین نمایشگاه توانمندی های صنعت و صنایع غذایی برگزار شد. شرکت صنایع غذایی دلسا به عنوان پیشرو صنایع غذایی کشور در کنار برترین های صنعت و صنایع غذایی حضور بهم رساند.

1395/03/12

دلسا واحد نمونه استاندارد در ایران
تنها 4 سال پس از شروع به کار شرکت صنایع غذایی و در میان حضور انبوهی از صاحبان صنایع با قدمت، شرکت صنایع غذایی دلسا توانست با تکیه بر تولید محصول سلامت محور و منطبق با استانداردهای مربوطه و تجهیز ماشین آلات و آزمایشگاه ها ی با کیفیت، عنوان واحد نمونه منتخب اداره کل استاندارد در سال 1393 را کسب نماید.

1395/03/12

وب سایت جدید دلسا
این شرکت در زمینی به وسعت 60 هزار متر مربع احداث گردیده است. دلسا در بین واحد های صنعتی کشور دارای ماشین آلات پیشرفته تولید وبسته بندی محصولات لبنی از شرکت های معتبرداخلی و خارجی می باشد به طوریکه ماشین آلات داخلی آن توسط شرکت شرق صنعت و ماشین آلات خارجی آن توسط GEAآلمان ، Westfalia و Hamba آلمان تهیه گردیده است.